CZ | EN +420 608 408 716 (9 - 17h) info@systeum.cz

Pozice: Python developer hlasových technologií

Pracovní poměr: IČO

Ve zkratce:

  • návrh a vývoj cloudové verze nového produktu, který řeší hlasové ověřování
  • využití Python
  • agilní projekt v Brně ve společnosti tvořící hlasové technologie
  • home office
  • IČO/HPP

 Chcete se dozvědět víc?

Ponořte se do světa hlasových technologií a podílejte se na vzniku unikátních řešení, která dokáží podle hlasu poznat mluvčího, jazyk, pohlaví nebo vyhledat konkrétní slova. Bavte se návrhem a tvorbou API rozhraní, které umožní flexibilitu v implementaci produktu u zákazníka.

Produkt, na jehož vývoji se budete podílet, nabízí špičkovou technologii zvyšující bezpečnost hlasových interakcí při současném zkrácení doby zpracování hovoru (např. při telefonátu s bankou).

V agilním týmu budete úzce spolupracovat s dvěma vývojáři, produkt manažerem a konzultantem.

A protože nejen prací živ je programátor:

Přispějeme vám na Multisportku i na ověřeného fyzioterapeuta

Finančně vás podpoříme ve vzdělávání. Je na vás, jestli budete chtít sledovat trendy v IT, učit se další technologie nebo se zdokonalovat v jazycích. 

Postaráme se o vaše odreagování po práci. Zajít s námi můžete například  na motokáry, paintball nebo si zahrajte na naší LAN párty.

Také pravidelně posedíme na pivu, kávě nebo nad kvalitním rumem a probereme váš projekt, cíle, novinky nebo budeme dumat nad nesmrtelností chrousta. Co se vám bude zrovna chtít.

Začátek spolupráce možný ihned.

Napište nám, připojte váš životopis nebo odkaz na LinkedIn. Zajímají vás ještě další informace? Ozvěte se, rádi je doplníme.

Interested in this position

Choose fileChange ×