CZ | EN +420 608 408 716 (9 - 17h) info@systeum.cz

pozice: .NET developer Brno

Pracovní poměr: HPP/IČO

Hledáme .NET vývojáře – seniory, junior nebo team leadery – na dlouhodobou spolupráci u zákazníka, který bude vyvíjet veškerý software in-house pro vlastní účely. Očekávaná spolupráce v řádu let. Nástup možný co nejdříve, ale je možné počkat i na výpovědní lhůtu v délce 2-3 měsíců. Možnost přejít do interního týmu po 2 letech.

Co Vám projekt přinese

  • Možnost rozšířit své znalosti v oblasti .NET vývoje (viz technologie níže)
  • Prohloubení zkušeností s agilním vývojem
  • Jistota dlouhodobého vývoje na různorodých projektech

Náplň práce

  • Vývoj a implementace nových i stávajících aplikací v .NET - především e-commerce aplikace
  • Dodržování vývojových standardů a postupů
  • Posuzování navrhovaných řešení z pohledu životaschopnosti (flexibilita do budoucna)

Technologie

  • C#, agilní vývoj
  • SQL, MS SQL
  • Využití návrhových vzorů
  • .NET 4.0+, MS SQL 2014 Enterprise, GiT, Linq2SQL, LLBLGen, MassTransit, RabbitMQ

Vybrat souborZměnit ×