Jsme tu pro vás PO - PÁ 9:00 - 17:00 info@systeum.cz +420 608 408 716

Jsme tu pro vás PO - PÁ 9:00 - 17:00 obchod@systeum.cz +420 608 408 716

Spojujeme IT specialisty a projekty s potenciálem

Rozumíme IT specialistům i potřebám projektu. Najdeme vám dokonalou souhru.

Outsourcing
IT specialistů

Získejte IT specialisty, které potřebujete. Dodáme vám ověřené IT experty, kteří skvěle zapadnou do vašeho týmu.

„Jsem IT specialista a hledám projekt“ Chci vědět více
Systeum
„Hledám IT superhrdiny“ Chci vědět více
Systeum

Hledáte zajímavý projekt?

Mrkněte, jak to u nás chodí a jaké kolegy aktuálně hledáme.
Zapojte se do našeho referral programu a získejte odměnu za doporučení.

Hledáte IT parťáka pro úspěšný projekt?

Potřebujete rozšířit svůj stávající tým o další IT specialisty? V našem portfoliu najdete přes 20 000 expertů z České i Slovenské republiky. Dokážeme najít jednotlivce nebo vybudovat celý tým, který budeme opečovávat a dál profesně rozvíjet.

Volní IT experti

Využijte potenciálu našich volných IT specialistů, kteří momentálně hledají nový projekt a vyberte si toho, kterého právě potřebujete.

Ivan - Project Manager

Praha, Středočeský kraj - 16 let - Nástup možný od 1.5.2024

JIRA, Confluence, PRINCE2, Salesforce, CRM, GDPR

Martin - Full-stack Developer

Praha, Středočeský kraj - 15 let zkušeností - 2 měsíce výpovědní lhůta

Java, Kotlin, Spring Framework, PL/SQL, Angular, React, Svelte, TypeScript, C/C++, PHP, Rust, GO, Oracle, PostgreSQL, MS SQL, MySQL, Redis, MongoDB, OrientDB, Linux, Docker, Kubernates, QEMU/KVM, AWS, Google Cloud Platform

Martin - Tester

Praha - 3 roky praxe - má 2 měsíce výpovědní lhůtu, lze se ale domluvit

JIRA, Confluence, XML

Jan - Python programátor

Praha, Středočeský kraj - 4,5 let praxe - možný nástup od 1.6.2024

Python, Django, PostreSQL, Databricks

Pavel - JS Developer

Praha, Středočeský kraj - 13 let praxe - ihned

React.js, Node.js, Next.js, MySQL, PostgreSQL, Git, Linux

Evangelos - Automatizační tester

Praha, Středočeský kraj - 18 let - nástup možný okamžitě

UFT, ALM, Axe, Robotframework, Selenium, BlazeMeter, Gatling, Postman, SoapUI, RestAssured, Karate framework, Junit5, MockServer, WireMock, Gherkin, Cucumber, Spring Boot, Cypress...

Jakub - JS Developer

Praha, Středočeský kraj - 5 let praxe - ihned

React.js, Typescript, Node.js, Redux, Git

Nakoukněte k nám

Systeum
Systeum

Jak si založit IČO a na co vše myslet?

čtení na 5 min. 10.7.2024

Přemýšlíte o přechodu z HPP na živnostenské podnikání a nevíte, jak na to? Připravili jsme pro vás průvodce, který vám pomůže s tím, jak si založit IČO a na co si dát pozor. Od prvních krůčků až po výhody a povinnosti, které vás čekají.

Výhody IT outsourcingu Systeum

Na váš požadavek reagujeme ihned. Průměrně do týdne od nás obdržíte životopisy kvalitních kandidátů, přičemž jejich úspěšnost na pohovorech přesahuje 50 %.

O IT specialisty se skutečně staráme. Přispíváme tak k jejich spokojenosti a menší fluktuaci. Pravidelně zjišťujeme osobně zpětnou vazbu pro oboustrannou spokojenost. Poskytujeme jim vzdělávací budget, přispíváme na fyzioterapie, masáže i Multisport kartu, vybavíme je hardwarem i tarifem, dostanou od nás svačinky z Rohlíku a několikrát za rok pro ně pořádáme stmelovací teambuildingové akce.

Již od roku 2008 se primárně věnujeme zajišťování IT expertů a dokážeme vám najít IT experty se speciálními technologickými dovednostmi a znalostmi (AI, DevOps, MATLAB, Embedded C++, Java, .NET, Android/iOS, Business Intelligence, Projektový management, QA apod.).

Každého IT specialistu, kterého vám nabídneme na pohovor, předem prověříme. Jak po stránce technologické, tak po osobnostní. Představíme vám kandidáty, kteří jsou pro vás skutečně relevantní.

Dokážeme pokrýt široký segment oborů, ve kterých jsou IT specialisté opravdovými experty (Telco, Finance, Tech, Automotive, Insurance, Recruitment a Entertainment).

Pokud byste s dodaným IT expertem nebyli spokojeni, garantujeme nalezení jeho náhrady se srovnatelnými zkušenostmi do 20 pracovních dnů.

Efektivně propojíme vaše potřeby s potřebami IT specialistů.

  • Víme, jaké detaily IT specialisty nejvíce zajímají, dokážeme se zeptat ohledně projektu na to důležité.
  • Náš tým Account manažerů a HR konzultantů má IT background a průběžně se v oblasti IT vzdělává.

Pravidelně vám reportujeme průběh poptávky.

  • Od začátku procesu vás informujeme o počtu oslovených kandidátů a o dalším průběhu.
  • Po přijetí IT specialisty do vašeho týmu pravidelně a osobně zjišťujeme zpětnou vazbu pro zajištění oboustranné spokojenosti na projektu.

Aktuální projekty

IT Analytik

Začněte spolupracovat jako IT analytik v bankovní společnosti a podílejte se na analýze Internet a Smart Banky, která je spuštěná již v produkci.

Lokalita Lokalita: Praha 4
Lokalita Technologie: BPMN, UML, SQL

Projekt Manažer

Jako Projektový manažer se připojíte ke společnosti, která je jednou z nejrychleji rostoucí v oblasti integrovaných řešení mobility a plateb v Evropě.

Lokalita Lokalita: Bratislava

JavaScript Developer

Podílejte se na vývoji nových aplikací ve světě korporátního bankovnictví a investic.

Lokalita Lokalita: Praha 5
Lokalita Technologie: Angular

DevOps Engineer

Staňte se klíčovou součástí týmu, který zajišťuje bezproblémový chod aplikací pro více než 2 miliony klientů a 9 000 zaměstnanců.

Lokalita Lokalita: Praha 5
Lokalita Technologie: Kubernetes, SQL, Python

VYLEPŠENÍ VAŠEHO CV

Zdarma zkontrolujeme váš životopis a poradíme, co vylepšit!

Lokalita Lokalita: Praha

Zrovna není mezi projekty ten podle vašich představ?
Ozvěte se nám i tak.

Napište nám

Jak to u nás probíhá?

Vzájemně se poznáme

Spojíme se písemně, telefonicky, potrubní poštou, jak jen vám to bude příjemné. Zjistíme, co vás baví, jaký je váš techstack a čemu se chcete věnovat. Začneme transparentně: představíme vám benefity, které spoluprací s námi získáte i klienta a jeho nabízenou MD rate. Všichni naši HR konzultanté mají IT background a průběžně se v oblasti IT vzdělávají, díky tomu si můžete být jisti, že plně chápeme vaše potřeby.

Probereme projekt snů

Projdeme si všechny informace, které vás o projektu zajímají, včetně těch technických. Popovídáme si o vašich zkušenostech a doplníme vše potřebné. Pomůžeme vám připravit se na pohovor a poradíme, jak si založit a co nejjednodušeji začít spolupracovat na IČO.

Podpoříme vás na pohovoru

Do péče si vás vezme náš account manager. Pokud to klient umožní, připojí se k vám na pohovoru s manažerem projektu a teamleaderem, kde proberete technické věci.

Dday

Podepíšeme smlouvu a zajistíme, abyste byli na první dny u klienta připraveni. A protože chceme, aby se vám pracovalo pohodlně, poskytneme vám základní hardware výbavu, kterou potřebujete k práci.

 

 

Ongoing

Oficiálně začínáte jako člen Systeumácké party! Budete čerpat všechny naše benefity, můžete se zapojit do našich firemních akcí, dostanete dáreček na narozeniny i pracovní výročí, pravidelně se budeme scházet, abychom zjistili, jak se vám na projektu líbí a hlavně se na nás můžete kdykoli v průběhu spolupráce obrátit.

Ať budete chtít pracovat na HPP nebo IČO, těšte se na:

Systeum

příspěvek na Multisportku

Systeum

příspěvek na fyzioterapeuta a na masáž

Systeum

finanční podporu ve vzdělávání

Systeum

poukaz na nákup dobrot z Rohlíku

Systeum

společné sportovní, kulturní akce (a taky ty alkoholové, ale pššt)

Už se to k vám doneslo?

  • Máme referral program , do kterého se můžete zapojit. Za doporučení šikovných specialistů vás rádi odměníme.
  • Jako Systeumák se kdykoliv budete moci obrátit na svého HR buddyho, který vám s čímkoliv pomůže.
  • Ať už půjde o typ úvazku, vzdělávání nebo o svačinu, rádi pro vás najdeme i nestandardní řešení. Nebojte se říct, co byste rádi. Spolupráce s vámi si vážíme, a tak se snažíme zařídit i nemožné.

Jak se o nás mluví?
Zeptejte se kolegů…

Systeum
Systeum

„Systeum se pro své zaměstnance může roztrhnout. Je to skvělá parta, ke které jsem přišel jako neumětel s maturitou a po necelých dvou letech jsem soběstačný tester na agilním projektu. “

Jiří
Jiří, Tester

„Systeum nie je obyčajná firma, je to zážitok. Či už firemné akcie, školenia, vianočné darčeky, kopa benefitov. A keď na akci urobíš faux-paus, spravia ti vlastné meme. Ja hovorím Systeum for life.“

Erik
Erik, Tester

„Díky Systeum mám práci, která je mi ušitá na míru a umožnuje mi zlepšovat se nejen v technologickýh věcech. Navíc jsou tu parádní benefity a hlavně Systeum není jen firma, jsme jedna velká rodina.“

Petr
Petr, Java Developer

„Za více než 4 roky spolupráce jsem se díky Systeum posunul z manuálního testera platebních terminálů až k práci na robotizaci. Díky za to, že vždy vyjdete vstříc nejen v pracovních věcech.“

Artem
Artem, Automation Tester

„Na Systeum je super hlavně kolektiv. Je to tým fajn lidí, kteří rádi pomůžou, pokud je cokoliv potřeba. Třešničkou na dortu jsou pak offline akce a benefity.“

Tomáš
Tomáš, Developer

„Se Systeum jsem dlouhodobě spokojený. Výborně komunikují a vždy se snaží vyjít vstříc. Příjemným bonusem je množství mimopracovních akcí a benefitů a neformální, přátelské vztahy uvnitř firmy.“

Jan
Jan, Tester

Jak se o nás mluví?
Zeptejte se našich klientů…

Systeum
Systeum

„Systeum je jedním z největších dodavatelů našich testerských kapacit. Můžu říct, že kvalita uchazečů je vysoko nad průměrem. Také oceňuji velkou ochotu vyjít vstříc všem našim požadavkům.“

Head of test execution

„Systeum je dlouhodobý partner, u kterého máme jistotu, že kandidáti jsou kvalitní a prověření. Od roku 2015 máme díky nim fungující kvalitní seniorní týmy C++ embedded vývojářů a auto testerů.“

Head of Payment Application

„Systeum, thank you for your help to find the right fit to my team! I can recommend cooperation with you to everybody. Very professional, smooth and friendly.“

IT CIM Inventory Management Development

Příklady dlouhodobé spolupráce

Porsche Moneta Raiffeisenbank Generali Komerční banka Monster

Marek Walter,
Key Account Manager

Marek Walter
Marek Walter

Veronika Vodicová,
Key Account Manager

Veronika Vodicová
Veronika Vodicová

Máte zájem o spolupráci?
Napište nám a my se vám ozveme.

Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole