Jsme tu pro vás PO - PÁ 9:00 - 17:00 info@systeum.cz +420 777 607 467

Jsme tu pro vás PO - PÁ 9:00 - 17:00 obchod@systeum.cz +420 777 607 467

IT konference a online kurzy

Svět konferencí, workshopů a dalších vzdělávacích příležitostí se dostává z paralýzy, některé události se přesunuly do online světa, jiné změnily termín. Na co se tedy můžete v nejbližší době těšit?

DecompileD 

Za novinkami se vyplatí vyrazit do Drážďan, kde se bude konat konference DecompileD přesunutá na 14. července 2020. Kromě nových trendů se můžete těšit na  best practices především z oblastí mobile, cloud a machine learning.

SQL Server Bootcamp 

Bezplatná konference nabitá informacemi o SQL Serverech a Power BI potěší nejen databázové vývojáře. Zaměří se i na méně známé funkce, které si osvojíte na prakticky orientovaných přednáškách. Zajet si na ni můžete do Brna ve dnech 12. a 13. srpna 2020

CodeCon 

Rádi se na konferencích inspirujete nejen přednáškami, ale taky setkáváními se zajímavými lidmi? Pak si určitě nenechte ujít CodeCon, konferenci od vývojářů vývojářům, která proběhne 6. října 2020 v Bratislavě. Registrace je zdarma a networking tam nebude pouze vedlejším produktem.

Testing United 

Konference hodně staví na reálných studiích, lessons learned z projektů a celkově osobních zkušenostech.Letos je přesunutá kompletně do online formátu, zúčastnit se jí můžete klidně z gauče nebo z postele 5. a 6. listopadu 2020.

Update Conference Prague 

Jste .NET vývojář nebo máte v úmyslu se jím stát? Pak by vám tahle největší .NET konference v Česku určitě neměla uniknout! Odborníci z celého světa budou v Praze přednášet ve dnech 12. a 13. listopadu 2020.

Konference

Učit se můžeme každý den

Perfektním zdrojem nových poznatků jsou vzdělávací platformy, které nabízí stovky hodin výuky. Fungují buď na bázi předplatného, v rámci něhož můžete zkouknout kolik videí jen budete chtít nebo se dají zaplatit a stáhnout jen konkrétní pro vás zajímavá videa. Výuku si můžete kdykoliv stopnout, vrátit se k ní, zopakovat si, jak bude třeba. Doporučujeme:

Learn2code.cz

Specializuje se především na vzdělávání v IT oblasti, ale když vás bude zajímat i například natáčení a střih videí nebo fotografie, určitě se tady najdete. Plusem je, že learn2code nabízí i sekci videí zdarma a pořádá také zajímavé eventy.

Udemy.com

Širokou nabídku kurzů z oblasti IT, technologií, ale i osobního rozvoje nebo podnikání najdete na Udemy.com. Očekáváte-li od svého členství na platformě velký záběr a rádi se učíte věci z různých oborů, tohle by pro vás mohla být ta správná investice.

ClassCentral.com 

Vzdělávat se můžete klidně i zadarmo! Platforma ClassCentral nabízí širokou škálu kurzů z různých odvětví, nejen IT a technologií.

Možnosti, jak dál posouvat svoje znalosti a schopnosti jsou široké, stačí si vybrat to, co vám bude vyhovovat nejvíc. Pokud se chystáte na jinou zajímavou konferenci nebo workshop, dejte nám o tom vědět, budeme rádi za inspiraci.

Chcete dostávat naše články pravidelně do schránky? Nechte nám tady svůj email a my si rádi zahrajeme na poštovní sovy.

Mohlo by vás také zajímat

Pohovor v IT: Jak se obléct?

čtení na 3 minuty 4.11.2020
Číst dál

Bitcoin is on the rise

čtení na 3 minuty 19.1.2021
Číst dál

Znáte simulační teorii? 

čtení na 2 min 28.6.2022
Číst dál

Podporujeme ženy v IT

čtení na 2 minuty 19.11.2021
Číst dál

Když prezentuje introvert

čtení na 2 minuty 7.10.2020
Číst dál

Jak dobře znáte Jenkins? Díl I.

čtení na 4 minuty 29.7.2022
Číst dál

11 tipů na online pohovor

čtení na 2 minuty 8.6.2020
Číst dál

Take Control (DualSense vs Xbox One)

čtení na 4 minuty 3.12.2020
Číst dál

Zlatá pravidla emailové etikety

čtení na 3 minuty 29.7.2020
Číst dál

Co všechno víte o databázích?

čtení na 3 minuty 21.4.2022
Číst dál

Pád a vzestup AMD

čtení na 3 minuty 12.8.2021
Číst dál

Jakou cestu urazil vývoj her?

čtení na 3 minuty 1.10.2021
Číst dál

GPT-3 speaks at a human degree

čtení na 4 minuty 30.12.2020
Číst dál

Jaká byla React Girls Academie?

čtení na 3 minuty 26.11.2020
Číst dál

Jak začít jako junior SW developer

čtení na 5 minut 21.10.2020
Číst dál

Jak se o nás mluví?
Zeptejte se našich klientů…

Systeum
Systeum

„Systeum je jedním z největších dodavatelů našich testerských kapacit. Můžu říct, že kvalita uchazečů je vysoko nad průměrem. Také oceňuji velkou ochotu vyjít vstříc všem našim požadavkům.“

Head of test execution

„Na spolupráci nejvíce oceňuji individuální přístup. Systeum nám zajišťuje tým testerů, C/C++ a Java developery. Specialisté odpovídají našim požadavkům na znalosti síťových protokolů i cloud řešení.“

Chief Technology Officer

„Systeum je dlouhodobý partner, u kterého máme jistotu, že kandidáti jsou kvalitní a prověření. Od roku 2015 máme díky nim fungující kvalitní seniorní týmy C++ embedded vývojářů a auto testerů.“

Head of Payment Application

„Systeum, thank you for your help to find the right fit to my team! I can recommend cooperation with you to everybody. Very professional, smooth and friendly.“

IT CIM Inventory Management Development

Partneři, se kterými spolupracujeme

Porsche Moneta Raiffeisenbank Generali Komerční banka Monster