Jsme tu pro vás PO - PÁ 9:00 - 17:00 info@systeum.cz +420 608 408 716

Jsme tu pro vás PO - PÁ 9:00 - 17:00 obchod@systeum.cz +420 608 408 716

Pište, volejte, pošlete holuba, jak vám to bude vyhovovat.

Sídlo společnosti:
Zelený pruh 1560/99
140 00 Praha 4

Systeum +420 608 408 716
Systeum info@systeum.cz

Fakturační údaje:
Systeum s.r.o.
Zelený pruh 1560/99
140 00, Praha 4

IČ: 283 71 411
DIČ: CZ 283 71 411

Napište nám a my se vám ozveme.

Povinné pole
Povinné pole
Špatný formát
Povinné pole
Povinné pole

Poznejte nás

Martin Smětala

Martin Smětala
CEO, founder

Martin Smětala,

CEO, founder

Volné chvíle Martin rád tráví s rodinou, vždy ale najde čas i na sledování novinek z IT, psychologie nebo vesmíru. Aktuálně se chodí odreagovat na kick-box nebo si zahraje nějakou mobilní hru.

Marek Walter

Marek Walter
Key Account Manager

Marek Walter,

Key Account Manager

Mimo práci můžete Máru potkat na rybách nebo kdekoliv v přírodě. V zimě kolem vás prosviští na běžkách, v létě na kole. Parádně si taky odpočine při výrobě postelí na míru, takže kdo budete potřebovat, víte kam se obrátit. A ještě vzkazuje, kdo si s ním prý půjde zahrát basket nebo beach?

Marcel Kolesar

Marcel Kolesar
Account Manager

Marcel Kolesar,

Account Manager

Ve volných chvílích Marcel rád vyráží do světa. Raneček s buchtama si ale nebere, rád poznává totiž nejen nová místa a kultury, ale i chutě a vůně místní gastronomie. Nejlépe si odpočine aktivně, hlavně na horách, kde se v zimě prohání na lyžích a v létě pěšky s batohem na zádech. Rád si zajde zaplavat a kdybyste si někdo chtěl zahrát beach, určitě se přidá. 

Petr Karas

Petr Karas
Account Manager

Petr Karas,

Account Manager

Když Petr nepracuje, dává si do těla na trénincích bojových sportů a umění nebo relaxuje u PC/Xbox her a vyjížďkách autem. Kdyby se vám zdálo, že je někdy v trochu  jiném světě, tak máte pravdu. Často utíká do světa hudby, bicích a svého oblíbeného Prog Metalu. A pozor! Peče skvělé koláče.

Lenka Solná

Lenka Solná
Key Account Manager

Lenka Solná,

Key Account Manager

Mimo práci tráví Lenka většinu svého času s rodinou. Když si ukradne chvilku pro sebe, ráda ji stráví u pěkného filmu, s dvojkou vína a nějakou dobrotou. Její vášní je cestování, ráda vyráží poznávat svět i krásy naší země, ideálně vlakem. Jestli máte tip na zajímavou vlakovou trasu, určitě se za něj nebude zlobit a na oplátku se podělí o své oblíbence.

Petra Kučerová

Petra Kučerová
IT/HR senior konzultantka

Petra Kučerová,

IT/HR senior konzultantka

Když Péťa po práci odloží hrnek kávy, na které je lehce závislá, ráda sáhne po skleničce dobré whisky nebo rumu, vodní dýmce anebo po šicím stroji. Je to super parťačka pro jakoukoliv hru, ať už na PC nebo deskovou, pravděpodobně vás v ní ale porazí. Můžete ji potkat taky na nějakém z fantasy festivalů, hledejte jí tam, odkud slyšíte nejvíc černého humoru.

Michaela Kecerová

Michaela Kecerová
IT/HR konzultantka

Michaela Kecerová,

IT/HR konzultantka

Po práci Míšu můžete potkat v lese nebo na horách anebo taky na kávičce s přáteli, bude ta, co se nejvíc směje. Radost jí dělá, když může někomu s něčím pomoct a taky se nedivte, když vám začne nabízet jídlo. Dělá to pořád.

Daniela Davídková

Daniela Davídková
IT/HR konzultantka

Daniela Davídková,

IT/HR konzultantka

Když Danča skončí s prací,  s radostí se ponoří do novinek z vědecké biologické scény nebo do problematiky ekologie a udržitelnosti. Ráda se taky setkává s novými lidmi, baví ji poznávat odlišné pohledy na svět a na to, jak věci fungují.

Johana Nádvorníková

Johana Nádvorníková
Marketing Girl

Johana Nádvorníková,

Marketing Girl

Když zrovna nepracuje na naší image, lítá někde po světě nebo se toulá po horách a výletech tady u nás doma. Když ji potkáte v tramvaji, tak si vás nejspíš nevšimne. Pořád totiž něco čte, neberte si to osobně. Baví jí spousta sportů a aktivit, stále nás otravuje, ať společně chodíme přes obědy cvičit, ale teda míčové hry s ní hrát nechcete.

Partneři, se kterými spolupracujeme

Aevi Raiffeisenbank DHL 2N TELEKOMUNIKACE Komerční banka Monster

Náš web využívá soubory cookies. Prohlížením našich stránek souhlasíte s pravidly jejich používání.

Souhlasím