Jsme tu pro vás PO - PÁ 9:00 - 17:00 info@systeum.cz +420 608 408 716

Jsme tu pro vás PO - PÁ 9:00 - 17:00 obchod@systeum.cz +420 608 408 716

Systeum Meetup 2023: Umělá inteligence v praxi

O umělé inteligenci se doslechnete na každém kroku. Jaké jsou ale reálné příklady jejího využití? V jakých oborech nám skutečně přináší užitek? To se dozvíte na Systeum Meetupu 12. 10. 2023 ve WorkLounge Karlín, kde s našimi výjimečnými hosty budeme diskutovat například o tématech:

  • jak se umělá inteligence využívá při analýze dat ve forenzním vyšetřování
  • kam se bude ubírat strojové učení v příštích letech
  • na co se používá umělá inteligence při vývoji her
  • jaký je rozdíl mezi strojovým učením a klasickými počítačovými protivníky
  • kdo přijde v této sféře o práci
  • jaké radosti a strasti s prompty a výstupy nás čekají v AI nástrojích z hlediska práva
  • jak se mění práce vlivem AI a jak používat AI v každodenním životě

Systeum Meetup 2023:
Umělá inteligence v praxi

Na Systeum Meetupu vystoupí:

Vadim Petrov - Umělá inteligence ve vývoji her

Vadim se ve společnosti Warhorse Studios věnuje programování umělé inteligence. Jedním ze základních prvků know how Warhorse je realizace imerzivního světa žijícího vlastním životem nezávisle na hráčově chování. Agenti si samostatně volí činnost na základě jim dostupných informací o sobě, jiných agentech a o světě. Krom toho se dlouhodobě věnuje synchronizovaným hudebním vizualizacím, ve kterých nasazuje modely jako DeepDream či modernější GAN.

Kateřina Lesch - Strojová analýza emocí

Kateřina je absolventkou pražského Matfyzu, ve své dizertační práci se zabývala možnostmi strojové analýzy emocí. V praxi působí jako seniorní manažerka v oblasti datové analytiky a umělé inteligence ve společnosti Deloitte. V rámci svých akademických aktivit i klientských projektů se dlouhodobě věnuje automatickému zpracování přirozeného jazyka a strojovému učení na velkých objemech dat. Má zkušenosti se sémantickou analýzou textů z různorodých domén, od finanční vertikály přes oblast telekomunikací až po analýzu dat ve forenzním vyšetřování.


Tomáš Horáček - AI a právo: Radosti a strasti s prompty a výstupy v AI nástrojích

Tomáš se specializuje především na IT právo, už od střední školy sbíral zkušenosti v IT oddělení velké firmy. Během studia Právnické fakulty v Brně pak pracoval v mezinárodní advokátní kanceláři se zaměřením na IT, marketing a autorské právo. V eLegal spojuje svoji vášeň pro právo, technologie, marketing a online svět a pomáhá také start-upům.

Michal Kučera - Jak se mění práce vlivem AI

Michal pracuje jako Product Owner ve společnosti Czechitas a zároveň působí jako lektor nejrůznějších kurzů zaměřených na webový vývoj nebo datovou analýzu. Mimo jiné je technologickým nadšenec a baví ho práce s umělou inteligencí, kterou se snaží využívat v každodenním životě.

 

Kdy: 12. 10. 2023 od 8:30-11:30 hodin
Kde: WorkLounge Karlín, (Forum), Pernerova 51, Praha 8
Akce je zdarma

V průběhu meetupu budete mít možnost ptát se na otázky hostů skrze sli.do, pokud máte nějaké otázky na naše hosty již nyní, pošlete nám je na email lucie.pribylova@systeum.cz, nebo je napište do formuláře při registraci.

Harmonogram Meetupu

8:30

  snídaně a networking

9:00

  zahájení

9:05

  Vadim Petrov - Umělá inteligence ve vývoji her

9:35

  Kateřina Lesch - Strojová analýza emocí

10:05

  coffee break

10:20

  Tomáš Horáček - AI a právo: Radosti a strasti s prompty a výstupy v AI nástrojích

10:50

  Michal Kučera - Jak se mění práce vlivem AI

11:20

  konec akce a závěrečné slovo

 

 

 

🟡 Hledáte zajímavý projekt? Mrkněte, jak to u nás chodí a jaké kolegy aktuálně hledáme.

🟡 Máte kolegu nebo kamaráda, který se poohlíží po novém projektu? Zapojte se do našeho referral programu Doporuč a získejte finanční odměnu za doporučení.

🟡 Chtěli byste začít pracovat v IT? Stáhněte si náš ebook ZAČNĚTE PRACOVAT V IT: aneb od prvních krůčků po vysněnou práci, ve kterém vás provedeme krůček po krůčku informacemi, kurzy i praxí, které jsou tolik potřebné nejen pro ty, kteří chtějí změnit obor, ale i pro ty, kteří se chtějí pracovně posunout a dále se vzdělávat.

🟡 Víte, jak si co nejjednodušeji a nejefektivněji připravit půdu pro nové pracovní začátky? Mrkněte na náš ebook: Připravte se na nová pracovní dobrodružství - Průvodce k úspěšné změně zaměstnání. Dream job je za dveřmi, stačí jen vzít správně za kliku.

Chcete dostávat naše články pravidelně do schránky? Nechte nám tady svůj email a my si rádi zahrajeme na poštovní sovy.

Mohlo by vás také zajímat

Jaký byl Systeum Meetup 2023: Umělá...

čtení na 5 minut 20.10.2023

Umělou inteligenci jsme si zvykli p...

čtení na 4 min 17.4.2024

Systeum Meetup 2024: Přesahy umělé ...

čtení na 3 minuty 21.2.2024

Jak se o nás mluví?
Zeptejte se našich klientů…

Systeum
Systeum

„Systeum je jedním z největších dodavatelů našich testerských kapacit. Můžu říct, že kvalita uchazečů je vysoko nad průměrem. Také oceňuji velkou ochotu vyjít vstříc všem našim požadavkům.“

Head of test execution

„Systeum je dlouhodobý partner, u kterého máme jistotu, že kandidáti jsou kvalitní a prověření. Od roku 2015 máme díky nim fungující kvalitní seniorní týmy C++ embedded vývojářů a auto testerů.“

Head of Payment Application

„Systeum, thank you for your help to find the right fit to my team! I can recommend cooperation with you to everybody. Very professional, smooth and friendly.“

IT CIM Inventory Management Development

Příklady dlouhodobé spolupráce

Porsche Moneta Raiffeisenbank Generali Komerční banka Monster