Jsme tu pro vás PO - PÁ 9:00 - 17:00 info@systeum.cz +420 608 408 716

Jsme tu pro vás PO - PÁ 9:00 - 17:00 obchod@systeum.cz +420 608 408 716

Podcasty nejen ze světa IT, které stojí za to

Podcasty v poslední době hýbou světem. Proč je fajn se do tohoto rybníčku ponořit a podcasty poslouchat?

  • Celoživotní vzdělávání nemusí znamenat jen hodiny prosezené ve škole, na školeních nebo konferencích. Právě díky podcastům se můžete dozvídat zajímavé věci i když třeba čekáte na autobus, řídíte nebo stojíte na poště.
  • Podcasty, které jsou vytvořené formou rozhovorů, vám umožní nahlédnout do zajímavých světů, o které byste se třeba normálně sami nezajímali. Možná se vám díky tomu zrodí v hlavě nový nápad nebo se otevře příležitost.
  • Je to pohodlné. Zapnete a vypnete je, kdy chcete, vezmete si je s sebou na cestu pěšky, do auta, kamkoliv….Získávat nové informace a inspiraci ještě snad nebylo snadnější.

Podcasty

Zajímá vás oblast IT a hledáte pracovní pozice a pracovní příležitosti v IT oboru? Ať už jste programátor, developer, tester, analytik nebo software architekt, ozvěte se nám a my vám z naší nabídky IT práce najdeme IT projekt na míru. Podívejte se, jaká volná pracovní místa v IT oblasti momentálně nabízímePomůžeme vám najít nové pracovní výzvy a příležitosti. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Nás v Systeum začaly podcasty bavit hodně. Zatím je tedy jen posloucháme, chceme se ale podělit o pár našich oblíbenců i s vámi, třeba vás zaujmou taky.

Z českých vod:

Petr Mára podcast 

 V podcastu Petra Máry, certifikovaného Apple trenéra, speakera a technologického nadšence, se potkáte se zajímavými hosty a poslechnete si diskuze na témata z oblasti technologií, podnikání, osobního rozvoje, zdraví a budoucnosti.

Brocast

Podcast dvou bratrů, Adama a Tomáše Dunovských, kteří si zvou zajímavé hosty, obvykle podnikatele, lékaře nebo vědce, na delší konverzace u vína a kávy. 

Podcast mladypodnikatel.cz

Jirka Rostecký, který stojí za mladypodnikatel.cz, ve svém podcastu zpovídá zkušené české podnikatele, manažery, marketéry a novináře. Hodinové podcasty jsou plné inspirace a zajímavých osobností.

Zahraniční podcasty:

Software Defined Talk

Tři kluci, kteří diskutují o EAS. Baví to je a díky zvláštní chemii, která mezi nimi funguje, to bude bavit i vás. Nejčastějšími tématy jsou Kubernetes, cloud a DevOps.

IT Visionaries 

Rozhovory s technologickými leadery, CIOs a CTOs z celého světa. Můžete se inspirovat jejich best practices i věcmi, které se jim během kariéry nepovedly.

The Hanselminutes podcast 

Osobní podcast Scotta Hanselmanna, vývojáře z Microsoftu, se věnuje technologickým novinkám a aktuálním akcím v oboru. Jestli vás bude bavit, za vyzkoušení stojí i jeho další podcast This Developer’s Life

Joe Rogan Experience

Pokud vás zajímají příběhy těch nejslavnějších nebo nejúspěšnějších lidí z celého světa, tento podcast bude přesně pro vás. Díky širokému záběru témata i osobností se nudit nebudete.

Jste podcastový závislák a bez něčeho v uších už si skoro ani nechcete čistit zuby nebo do světa podcastů zatím opatrně nakukujete? Dejte nám vědět. Budeme rádi i za tipy na vaše oblíbence.

 

🟡 Hledáte zajímavý projekt? Mrkněte, jak to u nás chodí a jaké kolegy aktuálně hledáme.

🟡 Máte kolegu nebo kamaráda, který se poohlíží po novém projektu? Zapojte se do našeho referral programu Doporuč a získejte finanční odměnu za doporučení.

🟡 Chtěli byste začít pracovat v IT? Stáhněte si náš ebook ZAČNĚTE PRACOVAT V IT: aneb od prvních krůčků po vysněnou práci, ve kterém vás provedeme krůček po krůčku informacemi, kurzy i praxí, které jsou tolik potřebné nejen pro ty, kteří chtějí změnit obor, ale i pro ty, kteří se chtějí pracovně posunout a dále se vzdělávat.

Nebo sdílejte tento článek, který třeba poslouží i vašim známým.

Chcete dostávat naše články pravidelně do schránky? Nechte nám tady svůj email a my si rádi zahrajeme na poštovní sovy.

Mohlo by vás také zajímat

Pád a vzestup AMD

čtení na 3 minuty 12.8.2021
Číst dál

Take Control (DualSense vs Xbox One)

čtení na 4 minuty 3.12.2020
Číst dál

Co všechno víte o databázích?

čtení na 3 minuty 21.4.2022
Číst dál

Jakou cestu urazil vývoj her?

čtení na 3 minuty 1.10.2021
Číst dál

Podporujeme ženy v IT

čtení na 2 minuty 19.11.2021
Číst dál

Jak začít jako junior SW developer

čtení na 5 minut 21.10.2020
Číst dál

Jaká byla React Girls Academie?

čtení na 3 minuty 26.11.2020
Číst dál

Historie IT Guys 50.—70. léta

čtení na 4 minuty 3.1.2023
Číst dál

IT konference a online kurzy

čtení na 3 minuty 16.6.2020
Číst dál

Historie IT Guys 80. léta—2000

čtení na 5 minut 26.1.2023
Číst dál

11 tipů na online pohovor

čtení na 2 minuty 8.6.2020
Číst dál

Být či nebýt Test managerem?

čtení na 4 minuty 18.4.2023
Číst dál

Jak dobře znáte Jenkins? Díl I.

čtení na 4 minuty 29.7.2022
Číst dál

Když prezentuje introvert

čtení na 2 minuty 7.10.2020
Číst dál

Bitcoin is on the rise

čtení na 3 minuty 19.1.2021
Číst dál

Znáte simulační teorii? 

čtení na 2 min 28.6.2022
Číst dál

Zlatá pravidla emailové etikety

čtení na 3 minuty 29.7.2020
Číst dál

GPT-3 speaks at a human degree

čtení na 4 minuty 30.12.2020
Číst dál

Pohovor v IT: Jak se obléct?

čtení na 3 minuty 4.11.2020
Číst dál

Jak se o nás mluví?
Zeptejte se našich klientů…

Systeum
Systeum

„Systeum je jedním z největších dodavatelů našich testerských kapacit. Můžu říct, že kvalita uchazečů je vysoko nad průměrem. Také oceňuji velkou ochotu vyjít vstříc všem našim požadavkům.“

Head of test execution

„Na spolupráci nejvíce oceňuji individuální přístup. Systeum nám zajišťuje tým testerů, C/C++ a Java developery. Specialisté odpovídají našim požadavkům na znalosti síťových protokolů i cloud řešení.“

Chief Technology Officer

„Systeum je dlouhodobý partner, u kterého máme jistotu, že kandidáti jsou kvalitní a prověření. Od roku 2015 máme díky nim fungující kvalitní seniorní týmy C++ embedded vývojářů a auto testerů.“

Head of Payment Application

„Systeum, thank you for your help to find the right fit to my team! I can recommend cooperation with you to everybody. Very professional, smooth and friendly.“

IT CIM Inventory Management Development

Partneři, se kterými spolupracujeme

Porsche Moneta Raiffeisenbank Generali Komerční banka Monster